צרו קשר

החלף תוויםInitiatives שתף בפייסבוק שלח לחבר   הדפס  
"...ובעמק נמצאים אבנים טובות ומרגליות..." 
(דברי הרבי מליובאוויטש שנאמרו בחודש סיון התשמ"ח לראש עירית חיפה דאז-מר אריה גוראל)

הרבי מליובאוויטש - רבי מנחם מענדל שניאורסאהן נולד בשנת 1902 בעיר ניקולייב שבברית המועצות. מלבד גאונותו העצומה בכל מכמני תורת ישראל רכש הרבי בשנות ה- 30 השכלה במוסדות אקדמיים יוקרתיים כמו אוניברסיטת ברלין והסורבון שבפריז שם קיבל תואר של מהנדס חשמל.

משנת 1951 בה קיבל על עצמו להנהיג את חסידות חב"ד עולים אל הרבי לקבלת עידוד, עצה וברכה, אנשים נשים וטף מכל קצוות תבל: יהודים ושאינם,שועי עולם, מנהיגי מדינות ופשוטי עם. אלפי סיפורים ועדויות נחשפים עד היום על ברכותיו ונבואותיו של הרבי שהתגשמו כאשר דבר אחד מדברו לא שב ריקם.

בשנת 1988 הגיע מר אריה גוראל- ראש עיריית חיפה דאז לפגישה עם הרבי, בשיחה שעסקה ברובה בענייני חינוך בכלל ובארץ ישראל בפרט, אמר הרבי משפטים ספורים אשר לא זכו לתשומת לב רבה של הנוכחים במעמד, אך בדיעבד, התבררו כדברי נבואה מפורשים ופלאיים.

וכך אמר הרבי:
"...בחיפה יש ים ואין להתרשם מדבר שהוא עמוק זהו מהעניינים של חיפה שיש לה ים, ושם יש עמק ובעמק נמצאים אבנים טובות ומרגליות והקב"ה עשה דבר פלא הוא הטמין אותם בעומק הארץ ועל כל פנים בעומק המענה (שדה חרוש)..."


לצפיה בוידאו לחץ כאן


הרבי מליובאוויטש קובע:
 "ארץ ישראל מלאה באבנים טובות"!

             

בתשובה לשאלת אבי טאוב, מנכ"ל חברת שפע ימים,
"האם לחפש אבנים יקרות ויהלומים על בסיס נבואת הרבי מיליובאוויטש 
שנאמרה לראש עיריית חיפה אריה גוראל?"
קובע הרב הראשי של כפר חב"ד, חבר בית דין רבני חב"ד, 
הגה"ח כב' הרב מרדכי אשכנזי זצ"ל, כדלהלן:

 

בשיחת הרבי לחמשה עשר בשבט תשנ"ב קובע הרבי: כי ארץ ישראל 
מלאה באבנים טובות ומרגליות...
שיחת הרבי מלך המשיח במלואה עם הדגשים על הקטעים הנוגעים לידיעה, בלינק. 
להורדה וקריאהחוו"ד תורניות אודות הימצאותם של יהלומים ואבנים טובות בצפונה של ארץ ישראל להורדה

      

 

 

               

              

 


 

 

   דף הבית      איך הכל התחיל?      אקספלורציה   גלרית אקספלורציה    מילון מונחי אקספלורציה         ממצאים   יהלומים   מויאסנייט טבעי (SiC)   אבני חן ומינרלים   ספיר כרמל   זהב ומתכות יקרות   Hibonite   Tistarite          תקשורת   כתבות וידאו   ניוזלטר   בעיתונות   גלריה מהמתחם התפעולי   כנס החברה הגיאולוגית 2017         קשרי משקיעים   מצגת למשקיעים   הבורסה לניירות ערך   דוחות רבעוניים   דיווחים מיידיים לבורסה   דירקטוריון   אירועים         צור קשר